Aktualności i promocje

DISHONORED, FALLOUT: NEW VEGAS ULTIMATE EDITION, FALLOUT 3 GOTY, ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ MORDORU I INNE TYTUŁY OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Warszawa, 16.09.2016 – Cenega z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiło 9 nowych tytułów z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki - Brink: Complete Pack, Dishonored, Doom Classic Complete, Fallout 3 Game of the Year Edition, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Rage, Śródziemie: Cień Mordoru, The Evil Within oraz Twierdza: Krzyżowiec 2. Tytuły: Fallout 3 Game of the Year Edition, Śródziemie: Cień Mordoru i Twierdza: Krzyżowiec 2 są dostępne w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej. W wersji z polskimi i angielskimi napisami do wyboru dostępne są: Brink Complete Pack, Dishonored, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Rage i The Evil Within. W wersji angielskiej dostępny jest Doom Classic Complete.

 

Brink Complete Pack

Brink to wciągająca strzelanina, która łączy różne tryby w jeden nieprzerwany ciąg akcji, dzięki czemu możesz rozwijać swoją postać grając w pojedynkę, wspólnie z przyjaciółmi lub przeciwko nim. Brink serwuje mieszankę dynamicznych pól bitewnych, szeroki wachlarz możliwości edycji postaci i innowacyjnego systemu sterowania, która sprawi, że przyjdziesz po dokładkę. Wydanie Kompletne zawiera dodatki: Agents of Charge, Doom®/Psycho Combo Pack oraz Fallout®/Spec Ops Combo Pack.

 

Dishonored

Dishonored – zdobywca ponad 100 tytułów gry roku – to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji, w której wcielasz się w zabójcę o zdolnościach nadprzyrodzonych, powodowanego żądzą zemsty. Dzięki elastycznemu systemowi walki w Dishonored, możesz kreatywnie eliminować swoje cele, łącząc zdolności nadprzyrodzone, broń i niespotykane gadżety, będące do Twojej dyspozycji. Ścigaj swoich wrogów pod osłoną mroku lub bezwzględnie zaatakuj ich wprost, z podniesioną przyłbicą. Wynik każdej misji zależy od wyborów, jakie podejmujesz.

 

Doom Classic Complete

Odkurz swoje BFG i ruszaj do ostatecznego starcia z siłami piekieł. DOOM Classic Complete zawiera kultowe strzelanki, które dały początek całemu gatunkowi FPP: DOOM (z dodatkowym epizodem „Thy Flesh  Consumed”), DOOM II (z dodatkowymi epizodami „No Rest for the Living” i „The Master of Levels”) oraz FINAL DOOM.

 

Fallout 3 Game of the Year Edition

Dzięki edycji Fallout 3: Game of the Year poznasz najczęściej nagradzaną grę 2008 roku jak nigdy dotąd. Stwórz swojego bohatera i wejdź do niesamowitego, postapokaliptycznego świata, w którym każda chwila jest walką o przetrwanie. Edycja Fallout 3: Game of the Year zawiera wszystkie 5 pakietów dodatkowych: Operacja Anchorage, Dzióra, Broken Steel, Point Lookout i Statek kosmiczny Zeta!

 

Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Kolejna część uwielbianej serii przenosi graczy do miasta New Vegas – miejsca pełnego marzycieli i desperatów, podzielonego przez zwalczające się frakcje, rywalizujące o wpływy w tej pustynnej oazie. Oto miejsce, gdzie odpowiednia osoba z odpowiednią spluwą może być kowalem swojego losu i przy okazji zyskać śmiertelnego wroga. Albo dwóch. Wydanie zawiera wszystkie 6 DLC: Krwawą forsę, Szczere serca, Smutki Starego Świata, Drogę przez Pustkowia, Arsenał Zbrojmistrzów i Wyposażenie Kuriera.

 

Rage

Ludzkość stara się podnieść z upadku po uderzeniu asteroidy w Ziemię. Ukryci w kriogenicznych łodziach ratunkowych, ocaleni pojawiają się na zniszczonej powierzchni po latach od katastrofy. Część ludzkości przetrwała też w walczących o przetrwanie osadach lub zdziczałych klanach bandytów, a przerażające mutanty przemierzają wymarłe miasta. Zaś tajemniczy, tyranizujący rząd jest w trakcie polowania… na ciebie.

 

Śródziemie: Cień Mordoru

Wkrocz do wciąż zmieniającego się świata gry Śródziemie: Cień Mordoru, dokonaj zemsty i nagnij Mordor do swojej woli. Wszystko zaczyna się od powrotu Saurona do Mordoru, kiedy jego czarni kapitanowie dokonują egzekucji na strażnikach Czarnej Bramy. Wciel się w postać Taliona, strażnika, który traci rodzinę i wszystko, co jest mu drogie, a następnie zostaje wskrzeszony przez tajemniczego, mściwego upiora. Dokonaj osobistej vendetty Taliona, poznaj tajemnicę upiora, odkryj pochodzenie pierścieni i zmierz się z najpotężniejszym z wrogów.

 

The Evil Within

Tajemnicze siły dokonują rzezi na grupie policjantów, a jedyny ocalały – Sebastian – wpada w pułapkę i traci przytomność. Po przebudzeniu odkrywa, że znajduje się w przytłaczającym i wypaczonym świecie, w którym ohydne stwory żerują wśród zmarłych. Sebastian musi się teraz zmierzyć z niewyobrażalnym strachem, odkryć, kto za tym wszystkim stoi… i przetrwać.

 

Twierdza: Krzyżowiec 2

Długo oczekiwana, druga część kultowej gry strategicznej studia Firefly to niezwykle wciągająca symulacja budowy twierdzy. Możesz wcielić się w postać brutalnego rycerza – Krzyżowca lub arabskiego wojownika. Niosące śmierć wojska, machiny wojenne i pułapki pozwolą przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę. Twierdza Krzyżowiec II to połączenie gry strategicznej czasu rzeczywistego z rozgrywką polegającą na budowaniu miast, a wszystko to w scenerii skąpanej słońcem pustyni.

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

 

Gry można zamówić na: muve.pl lub sklep.gry-online.pl

ICEWIND DALE ENHANCED EDITION I SAINTS ROW IV: GAME OF THE CENTURY EDITION OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Warszawa, 24.06.2016 – Cenega z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiły dwie nowe gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki: Icewind Dale Enhanced Edition i Saints Row IV: Game of the Century Edition. Obydwa tytuły ukazały się w polskiej wersji językowej.

 

Icewind Dale Enhanced Edition

W cieniu Gór Grzbietu Świata zło budzi się do życia… Na północy Zapomnianych Krain leży skuty lodem rejon znany jako Icewind Dale. Udaj się w podróż w głąb Gór Grzbietu Świata, surowego oraz bezlitosnego obszaru zamieszkiwanego tylko przez najtwardsze z ludów. Wydanie Enhanced Edition zawiera dwa dodatki: „Heart of Winter” i „Trials of the Luremaster” oraz oferuje liczne poprawki i usprawnienia w rozgrywce, nieobecnych w podstawowej wersji gry.

W polskiej wersji gry w roli narratora wystąpił Henryk Talar.

 

Saints Row IV: Game of the Century Edition

Czasami wydanie edycji Game of the Year to za mało – zwłaszcza, kiedy chodzi o najpotężniejszego człowieka na świecie. Znajdziesz tu cenioną grę Saints Row IV i wszystkie 28 pakietów DLC. Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale…patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg – wojownicze imperium przybyszy z kosmosu – Zinów – pod wodzą wyrachowanego Zinyak’a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki.

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

 

Gry można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl

XCOM Enemy Unknown Wydanie kompletne i inne nowości

JUŻ 19 LUTEGO W SERII PomarańczowA KolekcjA Klasyki!

 

* Warhammer 40000: Dawn of War II – Edycja Straży Honorowej

* XCOM Enemy Unknown Wydanie kompletne

* Company  of Heroes Wydanie kompletne

* Company of Heroes 2

* Borderlands 2 Game of the Year Edition

.

Warszawa, 04.02.2016 – Cenega informuje, że już 19 lutego do sprzedaży trafią nowe gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. Wśród nowości w serii znalazło się 5 tytułów: XCOM Enemy Unknown Wydanie kompletne, Warhammer 40 000: Dawn of War II – Edycja Straży Honorowej, Company  of Heroes Wydanie kompletne, Company of Heroes 2 i Borderlands 2 Game of the Year Edition.

 

Warhammer 40 000: Dawn of War II – Edycja Straży Honorowej to produkcja nagradzanego studia Relic Entertainment będąca przedstawicielem strategii czasu rzeczywistego (RTS) osadzonej w futurystycznym, kultowym uniwersum Warhammera 40000. Prowadź i rozwijaj swoje jednostki w epickiej wojnie o przyszłość starożytnych ras. Edycja Straży Honorowej zawiera pełną wersję gry oraz dodatki Chaos Rising i Retribution.

 

XCOM Enemy Unknown Wydanie kompletne to ponowne podejście do X-COM, klasycznej gry strategicznej z 1993 roku wydanej przez nagradzanych twórców Civilzation. Gracz ma w swoich rękach los rasy ludzkiej walcząc z najeźdźcami poprzez odkrywanie technologii obcych, tworzenie i zarządzanie bazą, planowanie misji bojowych i kontrolowanie ruchów jednostek w bitwie. Wydanie kompletne zawiera wysoko oceniany dodatek Enemy Within oraz dodatkowe rozszerzenia DLC.

 

Company  of Heroes Wydanie kompletne jest grą strategiczną czasu rzeczywistego zrealizowaną z filmowym rozmachem przedstawiającą zachodni front działań II wojny światowej. Wydanie kompletne poza pełną wersją gry zawiera dodatki Opposing Fronts oraz Tales of Valor.

 

Company of Heroes 2 przenosi gracza na zaśnieżony front wschodni. Jest rok 1941, Niemcy rozpoczynają operację „Barbarossa”, której celem jest podbicie Związku Radzieckiego. Wcielasz się w dowódcę wojsk radzieckich. Doświadcz z bliska niezwykłej brutalności wojny dzięki dynamicznemu, taktycznemu systemowi walki (Dynamic Battle Tactics).

 

Borderlands 2 Game of the Year Edition to tytuł łączący intensywną rozwałkę znaną ze strzelanin pierwszoosobowych z grami fabularnymi. Tytuł oferuje różne klasy postaci, oryginalnych wrogów, wiele misji do wypełnienia i bazyliony losowo generowanych broni. Edycja Game of the Year zawiera 4 dodatkowe kampanie fabularne, 2 nowe postacie, dodatkowe obszary i skórki zmieniające wygląd postaci.

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

·         Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.

·         Ponownie przetestowane i poprawione wersje z najnowszymi patchami.

·         Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie.

 

Zamów m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl.

BALDUR’S GATE: ENHANCED EDITION, BATMAN: ARKHAM ORIGINS, METRO LAST LIGHT: WYDANIE KOMPLETNE I INNE NOWOŚCI OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

W serii od dziś dostępne również Risen 2: Mroczne Wody – Złota edycja, Saints Row IV, Saints Row The Third: The Full Package, Sleeping Dogs: Definitive Edition, Thief oraz Twierdza 3: Złota edycja

Warszawa, 09.10.2015 – Cenega informuje, że dziś do sprzedaży trafiły nowe gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. Wśród nowości w serii znalazło się 10 tytułów:  Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Batman: Arkham Origins, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, Metro Last Light: Wydanie Kompletne, Risen 2: Mroczne Wody – Złota edycja, Saints Row IV, Saints Row The Third: The Full Package, Sleeping Dogs: Definitive Edition, Thief oraz Twierdza 3: Złota edycja. Wszystkie tytuły dostępne są w polskiej wersji językowej.

 

Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Od premiery w 1998 roku, Baldur’s Gate zdobyło miliony fanów oraz niezliczone nagrody. Klasyczna saga tajemmnic, intryg i przygód ustanowiła nowy standard dla gier komputerowych serii Dungeons & Dragons. Dzięki wykorzystaniu poprawionego i wzbogaconego silnika Infinity Engine, gra Baldur’s Gate: Enhanced Edition to połączenie Baldur’s Gate, dodatku Opowieści z Wybrzeża Mieczy oraz zupełnie nowych elementów, takich jak nowa ścieżka fabularna i trzech towarzyszy przygody: Mnich Rasaad yn Bashir, mag Neera oraz złowrogi Dorn Il-Khan. Gra w wersji z polskimi napisami.

 

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins cofa fabułę gry o kilka lat przed wydarzenia znane z wielokrotnie nagradzanych Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, a także znacznie rozszerza świat gry. Akcja rozgrywa się w mieście, w którym nie doszło jeszcze do kulminacyjnego wzrostu przestępczości. Młody, nieukształtowany jeszcze Batman staje u progu kariery pogromcy kryminalistów, która ostatecznie zdefiniuje go jako Mrocznego Rycerza. W czasie postępu gry bohater po raz pierwszy spotka wiele ważnych postaci, z którymi zawiąże decydujące relacje…

 

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Odkryj niesamowity świat superbohaterów DC Comics, gdzie bohaterowie i złoczyńcy staną przeciw sobie w heroicznych bitwach na wielką skalę, toczonych w świecie, w którym zatarła się granica między dobrem a złem. Sprawdź w walce wyjątkowe zdolności takich postaci jak jak Batman, Joker, Zielona Latarnia, Flash, Superman i Wonder Woman. Wyjątkowe wydanie Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition wzbogaca serię bijatyk NetherRealm Studios o wszystkie dodatki DLC.

 

Metro Last Light: Wydanie Kompletne

Wejdź do post-apokaliptycznego świata moskiewskiego metra w jednej z najbardziej klimatycznych gier wszech czasów. Walcz o każdy nabój i każdy oddech w strzelance FPP, w której walkę stoczysz za pomocą egzotycznego arsenału własnoręcznie wykonanych broni. Poczuj, jak adrenalina tętni w Twoich żyłach, gdy zmierzysz się z mutantami i ludźmi w zatęchłych tunelach metra i na niebezpiecznej powierzchni. Cały ten przerażający świat wygląda obłędnie dzięki zastosowaniu technologii najnowszej generacji, która oferuje niesamowitą fizykę i efekty świetlne.

Wydanie Kompletne zawiera wszystkie dostępne DLC: Tryb Stalkera, Pakiet Frakcji, Pakiet Wieży, Pakiet Twórców oraz Pakiet Kronik.

 

Risen 2: Mroczne Wody – Złota edycja

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez Piranha Bytes – twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły – także całej krainy.

Złota edycja zawiera dodatkowo wszystkie trzy dodatki do Risen 2: tajemniczą Świątynię Powietrza, niedostępną Wyspę Skarbów oraz szykowne Ubranie Pirata. W gwiazdorskiej obsadzie polskiej wersji językowej można usłyszeć między innymi Adama „Nergala” Darskiego, Mirosława Zbrojewicza i Jarosława Boberka. Fani serii Gothic bez trudu rozpoznają też głosy weteranów sagi Gothic – Jacka Mikołajczaka i Jacka Kopczyńskiego.

 

Saints Row The Third: The Full Package

Kilka lat po przejęciu władzy w Stilwater, Święci przeszli ewolucję od ulicznego gangu do znanej marki. Są dziś królami miasta, ale ich status celebrytów nie umknął uwadze gangsterskich rekinów. Syndykat, legendarne bractwo przestępcze posiadające swoje komórki na całym świecie, zażądało złożenia hołdu. Nie będzie żadnego klękania przed Syndykatem. Rozpoczynasz walkę w niegdyś dumnej metropolii, która pod jego kontrolą zamieniła się w miasto grzechu i bezprawia. Zrzuć czołg na spadochronie, zlikwiduj gang meksykańskich zapaśników przy pomocy namierzanego satelitarnie nalotu, broń się przed jednostkami specjalnymi wojska za pomocą gumowego dildo. W Saints Row®: The Third™ znajdziesz najbardziej szalone scenariusze, jakie pojawiły się dotąd w grach. Rozpal wojnę gangów i spraw, by Steelport stanęło w płomieniach!

 

Saints Row IV

Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale… patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg – wojownicze imperium przybyszy z kosmosu – Zinów – pod wodzą wyrachowanego Zinyak’a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki.

 

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Sleeping Dogs: Definitive Edition to odświeżona wersja docenionej przez krytyków gry Sleeping Dogs z 2012 roku. Możliwości najnowszej technologii jeszcze bardziej pomogły ożywić klimat charakterystyczny dla Hong Kongu. Ponadto wszystkie 24 DLC wraz z dodatkowym epizodem Rok Węża i historią z horroru Koszmar z North Point zapewnią niesamowite doznania podczas gry.

 

Thief

Garrett, mistrz złodziei, wkracza do Miasta, zdradliwego miejsca rządzonego przez Barona-tyrana i jego brutalną Straż. Gdy obywatele wzniecają krwawą rewolucję, Garrett może polegać tylko na swoich złodziejskich umiejętnościach, lawirując pomiędzy polityką i ludem. Wkrótce odkryje sekret, przez który jego cały świat może legnąć w gruzach.

 

Twierdza 3: Złota edycja

Twierdza 3 to długo oczekiwana trzecia część wielokrotnie nagradzanej serii o budowaniu zamków. W grze dziejącej się 10 lat po oryginale wygląda na to, że Wilk oszukał śmierć i podczas jego bolesnego powrotu do zdrowia stał się jeszcze bardziej zgorzkniały i szalony. Teraz szuka zemsty. Najeżdżając wsie i miasteczka w środku nocy, Wilk wywołał falę paniki, a ty i twoi sojusznicy jesteście jedyną siłą, która może stanąć przeciwko niemu.

Twierdza 3: Złota edycja zawiera 11 nowych map stworzonych przez członków społeczności gry, a także składającą się z 5 misji jednoosobowych kampanię Blackstaff oraz bonusowe Oblężenia Historyczne.

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

 

Zamów m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl

SID MEIER’S CIVILIZATION V: GAME OF THE YEAR EDITION, ULTRA STREET FIGHTER IV ORAZ GRY Z SERII RESIDENT EVIL OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Cenega z przyjemnością informuje, że dziś Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została wzbogacona o 4 nowe tytuły. W serii  ukazały się :  Ultra Street Fighter IV, Resident Evil: Operation Raccoon City, Resident Evil 6 oraz Sid Meier’s Civilization V: Game of the Year Edition. Wszystkie tytuły są dostępne w polskiej wersji językowej.

 

Sid Meier’s Civilization V: Game of the Year Edition
Civilization V wyznacza dla serii nowy kierunek wraz z wprowadzeniem do mapy rozgrywki podziału na sześciokątne pola. To jeszcze więcej strategii, bardziej realistyczna rozgrywka i możliwość bardziej szczegółowej eksploracji obszaru gry. Nowy silnik zapewnia spektakularne efekty graficzne, które przybliżą graczy do prawdziwego doświadczenia Cywilizacji. Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji są w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Wojny między narodami są naprawdę epickie, dzięki widokowi armii dominujących na mapie, a sama walka jest bardziej ekscytująca i intensywna niż do tej pory. Wersja Game of the Year Edition zawiera następujące bonusowe elementy: Pakiet Kolebka Cywilizacji  – 4 nowe mapy, 6 nowych cywilizacji i nowe scenariusze, pakiet Map Odkrywców z 10 nowymi mapami oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

 

Ultra Street Fighter IV

Seria Street Fighter IV ewoluuje do zupełnie nowego poziomu. Kontynuując tradycję doskonałości, z której seria jest znana, Ultra Street Fighter IV oferuje jeszcze większą rozwałkę dzięki pięciu nowym zawodnikom i sześciu nowym arenom, zbalansowanej rozgrywce i nowym trybom gry! Będzie to największa i ostateczna wersja Street Figther IV. Kupując tę wersję użytkownicy otrzymują w cenie dostęp do wszystkich poprzednio opublikowanych do tej serii DLC z kostiumami.

 

Resident Evil: Operation Raccoon City
Resident Evil: Operation Raccoon City powstał dzięki współpracy firmy Capcom ze studiem Slant 6 Games. Od premiery pierwszej części cyklu kilkanaście lat temu, seria Resident Evil cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem z ponad 45 milionami kopii sprzedanymi na całym świecie! Raccoon City wprowadziło markę w kompletnie nowy kierunek, oferując nowy styl rozgrywki, jakiego jeszcze nie widzieliśmy w Resident Evil. Operation Raccoon City to prawdziwa drużynowa strzelanka TPP przedstawiona w mrocznym i złowrogim uniwersum Resident Evil. Specyfika świata gry zapewnia nie tylko bogate do działań tło, ale odznacza się również wyjątkową i porywającą mechaniką walki. Gra przedstawia zupełnie nowy styl gry, łamiąc konwencje tradycyjnych drużynowych shooterów.

 

Resident Evil 6

Mija 10 lat od incydentu w Raccoon City. Prezydent USA zdecydował się ujawnić prawdę o tamtych zdarzeniach wierząc, że pomoże to w zahamowaniu aktywności bioterrorystów. W rezultacie sam zostaje zaatakowany i poddany mutacji, całkowicie się przeobrażając. Atakowi nie jest w stanie zapobiec Leon S. Kennedy, przyjaciel prezydenta i ocalały z Raccoon City, który w efekcie będzie musiał stanąć przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały sposób łącząca horror z elementami akcji. Szósta część jest pod tym względem jeszcze bardziej ambitną produkcją, zapewniającą jeszcze więcej zabawy niż poprzednie części. W Resident Evil 6, po raz pierwszy w historii serii, kierujemy losami zarówno Leona, jak i Chrisa, którzy razem stawiają czoła temu bezprecedensowemu zagrożeniu na skalę globalną. Pomagać im będą postacie odgrywające większą bądź mniejszą rolę, każda z unikalnymi odczuciami na temat dramatycznych wydarzeń, które mają miejsce.

TOMB RAIDER, GRY Z SERII TOTAL WAR, DARK SOULS, HITMAN: ROZGRZESZENIE ORAZ INNE NOWOŚCI OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Warszawa, 06.02.2014 – Cenega z przyjemnością informuje, że dziś Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została wzbogacona aż o 8 nowych tytułów. W serii ukazały się:  Ace Combat: Assault Horizon, Batman: Arkham City Game of the Year Edition, Dark Souls: Prepare to die edition, Tomb Raider, Total War: Medieval II Złota Edycja, Total War: Shogun II Złota Edycja i zestaw Empire: Total War oraz Napoleon: Total War w wydaniu Game of the Year Edition. Wszystkie tytuły są dostępne w polskiej wersji językowej.

 

Ace Combat: Assault Horizon

Ace Combat Assault Horizon to dynamiczna gra z utytułowanego cyklu powietrznych strzelanek, która wprowadza walkę w powietrzu na jeszcze wyższy poziom doznań. Gracz steruje samolotami, które w momencie zniszczenia są dosłownie rozdzierane na drobne kawałki rozrzucając szczątki na niebie. Gra umożliwia zaangażowanie się w rozgrywkę w trybach dla jednego gracza, wielu graczy i w trybie kooperacji. Walka odbywa się w miejscach znanych z prawdziwego świata, a gracze omijając o włos wieżowce będą zmieniać wrogów w płonące, ponaddźwiękowe wraki. Gra wprowadza rewolucyjny system walki na krótki dystans, który dodaje akrobacjom ogromnej dynamiki.

 

Batman: Arkham City Game of the Year Edition
Quincy Sharp – nowy Burmistrz Gotham – postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham. Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, którego po raz pierwszy wspomaga Kobieta Kot.
Edycja Game of the Year zawiera dodatkowy, ostatni epizod historii – Zemsta Harley Quinn. Bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek, teraz dowodzi własnym gangiem i zwabia Batmana by ostatecznie zemścić się na Mrocznym Rycerzu. Ta rozszerzona wersja  zawiera także zestawy dodatków Kobieta Kot, Nightwing i Robin, mapy Wyzwań i zestaw skórek Arkham City.

 

Dark Souls: Prepare to Die Edition

Dark Souls to gra pełna lochów, potworów do pokonania, przerażających bitew, cudownego świata, wymagających wyzwań, szczegółowego uzbrojenia i potężnej magii oraz umożliwiająca rozwinięcie własnego indywidualnego stylu gry. Innowacyjny tryb sieciowy daje graczom możliwość włączenia się w społeczność fanów Dark Souls, w której wspólnie stają oni do walki z ciemnością zapadająca nad Lordran. Z olbrzymim, otwartym światem, Dark Souls kładzie nacisk na dokładną eksplorację i umiejętność adaptacji do otaczającego środowiska. Zawartość wydania „Prepare to Die Edition” obejmuje dodatkowe bronie i pancerze, zaklęcia, postacie, zadania oraz tryb gry wieloosobowej.

 

Hitman: Rozgrzeszenie
Hitman Rozgrzeszenie pokazuje losy prawdziwego zabójcy podejmującego się najbardziej osobistego kontraktu w życiu. Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 dąży do rozgrzeszenia w skorumpowanym i skomplikowanym świecie. Oglądaj świat oczami Agenta 47. Przewiduj prawdopodobne ścieżki patrolowe swoich wrogów. Obserwuj środowisko pod kątem miejsc do ucieczki, broni do użycia oraz możliwych skrótów. Użyj trybu Instynktu aby wtopić się pomiędzy szeregi wrogów lub przebierać się za ludzi i pozostać w ukryciu na otwartych przestrzeniach. W polskiej wersji językowej w Agenta 47 wcielił się Paweł Małaszyński.

 

Tomb Raider

Tomb Raider jest doskonałą grą akcji z wątkami przygodowymi stworzoną przez studio Crystal Dynamics. W warstwie fabularnej tytuł stanowi prequel wydarzeń opisanych w pozostałych odsłonach cyklu o przygodach Lary Croft. Tytuł ten przedstawia brutalną, pełną adrenaliny opowieść o początkach Lary Croft i jej przemiany z przestraszonej, młodej kobiety, w zahartowanego poszukiwacza przygód. Gracze mają okazję poznać młodość głównej bohaterki, która po katastrofie statku badawczego próbuje przetrwać na tajemniczej wyspie u wybrzeży Japonii. Uzbrojona jedynie w instynkt, zostaje wystawiona na próbę wytrzymałości przekraczającą granice ludzkich możliwości. W polskiej wersji językowej wystąpiła Karolina Gorczyca.

 

Total War: Medieval II Złota edycja

Akcja gry Total War: Medieval II toczy się w latach 1080-1530. Twórcy postawili na autentyczność i wierne odtworzenie realiów tego okresu. Gracze prowadzą działania nie tylko na Starym Kontynencie, lecz także w Ameryce Środkowej i Południowej (walki z Aztekami) oraz na Bliskim Wschodzie (krucjaty mające na celu odzyskanie przez chrześcijan Ziemi Świętej). Złota edycja oprócz podstawowej wersji gry zawiera także dodatek – Królestwa.

 

Total War: Shogun II Złota edycja

Akcja gry osadzona jest w szesnastowiecznej Japonii, w czasach, gdy kraj podzielił się na wiele zwaśnionych frakcji. Wcielamy się w jednego z dziesięciu Daimyo – przywódcę klanu, który rości sobie pretensje do władania całym krajem jako nowy szogun. Do osiągnięcia tego celu tradycyjnie potrzebne będzie odpowiednie pokierowanie aspektami ekonomicznymi podległych nam terytoriów, wykorzystanie dyplomacji oraz przede wszystkim wojna. Wraz z postępami w grze rozwijać się będą statystyki nie tylko poszczególnych oddziałów naszej armii, ale także generałów. Złota edycja oprócz podstawowej wersji gry zawiera także duży, samodzielny dodatek– Zmierzch Samurajów. Jest to wyjątkowo bogata i wartościowa edycja dla fanów serii.

 

Zestaw Empire: Total War oraz Napoleon: Total War w wydaniu Game of the Year Edition

Empire: Total War nawiązuje do najważniejszych wydarzeń XVIII wieku. Zupełną nowością jest możliwość uczestniczenia w starciach rozgrywanych na morzu, a wprowadzenie powszechnej broni palnej znacząco odmienia przebieg wszystkich bitew i wymusza zastosowanie zupełnie nowych taktyk.

Napoleon: Total War bazuje na rozwiązaniach poprzedniczki. Akcja jest ściśle powiązana z historią podbojów Napoleona Bonapartego, od pierwszych kampanii we Włoszech, po bitwę pod Waterloo. Obie gry będą dostępne w wersji Game of the Year Edition z wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami DLC.

 

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

METRO: LAST LIGHT, TORCHLIGHT II, TWIERDZA KOLEKCJA HD ORAZ INNE NOWOŚCI OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Cenega z przyjemnością informuje, od dziś Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została wzbogacona aż o 8 nowych tytułów. Wydania gier Metro: Last Light, DmC Devil May Cry, Risen 2: Mroczne Wody, Sleeping Dogs, Street Fighter X Tekken, Torchlight II i Twierdza Kolekcja HD zawierają polską wersję językową, natomiast wydanie gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst dostępne jest w języku angielskim.

 

Twierdza Kolekcja HD

Twierdza Kolekcja HD to wyjątkowy pakiet dwóch zremasterowanych tytułów : Twierdza HD, oraz Twierdza: Krzyżowiec HD. Wejdź do średniowiecznego świata zaplanuj, zbuduj i obroń zwój zamek przed najeźdźcami. Sprawdź swoje umiejętności w trybie gry dla pojedynczego gracza jak i rozgrywki wieloosobowej nawet dla 8 przeciwników. Wysoka rozdzielczość i poprawiona grafika pozwolą ci mieć jeszcze większą kontrolę nad jednostkami niż dotychczas.

 

DmC Devil May Cry

DmC przedstawia historię młodego Dantego, odkrywającego co tak naprawdę niesie ze sobą bycie dzieckiem demona i anioła. Podwójne korzenie odciskają swe piętno na bohaterze potrafiącym przywołać anielskie oraz demoniczne moce wedle potrzeby i zmieniać właściwości swojego miecza Rebellion, wpływając tym samym na styl walki oraz przemieszczania się. Na potrzeby DmC Capcom połączył swe siły z brytyjskim studiem Ninja Theory, znanym z gier akcji zawierających złożone postacie oraz narrację. Kombinacja wiedzy Ninja Theory oraz bezkonkurencyjnego doświadczenia Capcomu w produkcji ukierunkowanych na akcję gier sprawiło, że najnowsza odsłona serii utrzymała ducha Devil May Cry, jednocześnie zachwycając filmową jakością produkcji.

 

Metro: Last Light

Wsiąknij w postapokaliptyczny świat moskiewskiego metra w jednej z najbardziej klimatycznych gier wszech czasów. Walcz o każdy nabój i każdy oddech w klaustrofobicznym połączeniu survival horroru i strzelanki FPP, w której walkę stoczysz za pomocą egzotycznego arsenału własnoręcznie wykonanych broni. Poczuj, jak adrenalina tętni w Twoich żyłach, gdy zmierzysz się z mutantami i ludźmi w zatęchłych tunelach metra i na niebezpiecznej powierzchni. Cały ten przerażający świat wygląda obłędnie dzięki zastosowaniu technologii najnowszej generacji, która oferuje niesamowitą fizykę i efekty świetlne.

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Naruto Shippuden ULTIMATE Ninja Storm 3: FULL BURST zawiera postaci znane z Czwartej Wielkiej Wojny Ninja, Invasion of Pain, Five Kage Summit i wiele więcej! Po raz pierwszy w historii gier z tej serii gracze mogą doświadczyć walki pomiędzy Kabuto i zjednoczonymi braćmi Uchiha, w trybie Sage. Poza starciami jeden na jednego, gracze mogą również stoczyć porywające walki przeciwko epickim wrogom, takim jak np. ogoniaste bestie. W sumie czeka na graczy aż 100 misji. Nie zabrakło też dynamicznych przerywników filmowych, dzięki którym można jeszcze intensywniej zagłębić się w animowany Świat Ninja!

 

Risen 2: Mroczne Wody

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez PiranhaBytes – twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły – także całej krainy.

 

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs to gra stworzona przez United Front Games we współpracy z uznanym Square Enix London Studios. Gracz wciela się w niej w Wei Shena – policjanta pod przykryciem, mającego za zadanie rozpracowanie od środka jednej z najgroźniejszych organizacji przestępczych na świecie – Triady z Hongkongu. Zwiedzając gwarną i zatłoczoną wyspę Hongkong wraz z jej spowitymi światłami neonów uliczkami i rozległymi marketami ulicznymi, gracze poznają niewiarygodną historię o lojalności i zdradzie, podczas której Wei zacznie kwestionować motywy własnych działań i odczuje, że jest coraz mocniej wciągany w wir wydarzeń.

Street Fighter X Tekken

Pojedynek marzeń pomiędzy liderami wśród bijatyk stał się faktem. Street Fighter X Tekken ukazuje niezapomniane starcia drużynowe pomiędzy legendarnymi zawodnikami obu serii, a także prezentuje jeden z najpotężniejszych zestawów zawodników w historii bijatyk. Dzięki nowościom w mechanice gry, uwielbiany przez graczy system walki ze Street Fighter IV został udoskonalony, by uwzględnić potrzeby zarówno fanów serii Street Fighter, jak i Tekken.

 

Torchlight II

Torchlight II to kontynuacja genialnej gry RPG akcji, laureata wielu nagród, między innymi Debiutu Roku 2009. Autorami są m.in. członkowie zespołów tworzących takie znane tytuły jak Diablo, Diablo II, Mythos oraz Fate. Druga odsłona Torchlight zawiera wszystko, co gracze pokochali z jej poprzedniczki: szybkie tempo rozgrywki, niepowtarzalny humor i setki przedmiotów do zdobycia . Przeżywaj przygody sam lub graj online z przyjaciółmi!

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

PREMIERA 8 NOWYCH TYTUŁÓW W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Alan Wake Złota Edycja , Batman: Arkham Asylum Game of the Year, Borderlands Game of The Year Edition, Civilization V, Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja, Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, Victoria Złota Edycja, Warlock: Master of the Arcane – Mistrz Magii

 

Warszawa, 06.02.2013 – Cenega z przyjemnością informuje, że 14 lutego 2014 roku  Pomarańczowa Kolekcja Klasyki zostanie wzbogacona aż o 8 nowych tytułów. Wydania gier Alan Wake Złota Edycja , Batman: Arkham Asylum Game of the Year, Civilization V, Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja, Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, Victoria Złota Edycja oraz Warlock: Master of the Arcane – Mistrz Magii zawierać będą polską wersję językową, natomiast wydanie gry Borderlands Game of The Year Edition dostępne będzie w języku angielskim.

 

Alan Wake Złota Edycja

Złota edycja psychologicznego thrillera akcji zawiera dwie gry – pierwszą część Alan Wake oraz samodzielny dodatek American Nightmare. Zanurz się w mroku szaleństwa torturującego głównego bohatera, poznaj losy jego zaginionej ukochanej i staw czoła swemu alter ego w dwóch tomach najbardziej przerażającej opowieści tego lata.

 

Batman: Arkham Asylum Game of the Year

Batman: Arkham Asylum to dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC – Mrocznego Rycerza! Wydanie Game of the Year Edition zawiera cztery dodatkowe mapy do gry w trybie wyzwań.

 

Borderlands Game of The Year Edition

Borderlands to pierwsza czteroosobowa kooperacyjna strzelanina RPG, łącząca w sobie intuicyjny, charakterystyczny dla RPG system awansów i zabójcze tempo gier akcji z perspektywy pierwszej osoby. GAME OF THE YEAR EDITION umożliwia Ci pobranie wszystkich czterech dodatków, pozwalających cieszyć się kompletna rozgrywka w jednej z najbardziej docenionych gier roku! Zawiera dodatki:  The Zombie Island of Doctor, NedMad Moxxi’s Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx, Claptrap’s New Robot Revolution.

 

Sid Meier’s Civilization V

Sid Meier’s Civilization V jest piątą częścią wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych Civilization, uznanej za jedną z serii wszech czasów dzięki słynnemu syndromowi „jeszcze tylko jedna tura”.

W Cywilizacji V gracze walczą o tytuł władcy świata poprzez dowodzenie cywilizacją od momentu jej powstania aż do ery kosmicznej, walcząc w wojnach, prowadząc działania dyplomatyczne, odkrywając nowe technologie, rywalizując z największymi dowódcami w historii i budując najpotężniejsze imperium znane ludzkości.

 

Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja zawiera grę Deus Ex: Bunt Ludzkości oraz dodatki – Brakujące Ogniwo, Wybuchowy Pakiet i Wyposażenie Taktyczne.

 

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Nastawiona na szczegóły, pełna akcji gra z możliwością rozgrywki multi, co-op oraz trybem dla pojedynczego gracza zawiera zarówno dynamiczne, pełne brutalności walki piechoty z użyciem najróżniejszego sprzętu wojskowego, od zwykłych transportowców aż po czołgi. Wyjątkową cechą tej gry FPP jest możliwość przejścia kampanii zarówno po stronie rosyjskiej, jak i niemieckiej, dzięki czemu mamy pełen obraz bitwy o Stalingrad!

 

Victoria Złota Edycja

Victoria II to rozbudowana gra strategiczna i następca bardzo dobrze ocenianej gry „Victoria: Imperium słońca”. Ta niezwykle złożona symulacja polityczna pozwala przejąć stery rządów większości państw epoki. Mamy możliwość pokierować losem aż 200 państw na przestrzeni 100 lat począwszy od 1835 roku. Do dyspozycji graczy oddano system gospodarczy z ponad 50 różnymi rodzajami dóbr i mnóstwem wytwarzających je fabryk, symulujący zarówno okres industrializacji jak i pre-industrializacji. Gra oferuje również zaawansowany system rozwoju technologicznego z tysiącem wynalazków do odkrycia, a także możliwość automatycznego zarządzania różnymi elementami rozgrywki, takimi jak handel i populacja. Złota edycja oprócz podstawowej wersji gry zawiera również dodatek Victoria II: Wojna secesyjna.

 

Warlock: Master of the Arcane – Mistrz Magii

Warlock to klasyczna strategia turowa, nawiązująca do złotych wzorców gatunku, ustanowionych przez serię Civilization. Fabuła gry została osadzona w fantastycznym świecie Ardanii, spopularyzowanym w serii gier Majesty. Gracze wcielą się w rolę Wielkiego Maga i spróbują zbudować olbrzymie, magiczne imperium, pokonać armię przeciwników i zdobyć tytuł Warlocka.

 

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

PREMIERA 4 NOWYCH TYTUŁÓW W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

 

Warszawa, 18.10.2013 – Cenega z przyjemnością informuje, że dziś Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została wzbogacona o 4 nowe tytuły. Wszystkie nowości zostały wydane w polskiej wersji językowej.

4 nowości w serii w serii to:

Mafia II: Special Extended Edition

Mafia II to opowieść o mrocznym i bezlitosnym świecie zorganizowanej przestępczości w Stanach Zjednoczonych połowy ubiegłego stulecia. Rozwijając idee zawarte w bestsellerowym pierwowzorze studio 2K Czech zabiera graczy w dojrzałą i pełną adrenaliny podróż po świecie mafii. Dzięki wykorzystanemu w grze silnikowi, bijatyki i pościgi samochodowe są przedstawione w zupełnie nowym wymiarze, który wciągnie w świat Mafii wszystkich bez wyjątku.

W tym wyjątkowym wydaniu znajdziesz podstawową wersję gry oraz wszystkie oficjalne dodatki:

 • Zdrada Jimmy’ego
 • Wendetta Jimmy’ego
 • Przygody Joe
 • pakiet Vegas
 • pakiet Renegade
 • pakiet Greaser
 • pakiet War Hero
 • oraz 2 nowe pojazdy wojskowe

Kilkadziesiąt dodatkowych misji, nowe wątki fabularne, nowe miejsca do zwiedzenia czy tez ciuchy i przedmioty do kolekcjonowania to tylko cześć bogatej zawartości tej edycji.

Crusader Kings II: Mroczne Wieki

Crusader Kings II: Mroczne Wieki to kontynuacja gry studia Paradox Interactive – twórców wielu kultowych gier strategicznych. Rozpoczynająca się w 1066 roku akcja przenosi gracza w schyłkowy okres Mrocznych Wieków, na tereny niestabilnej politycznie i rozdartej przez zwaśnionych królów Europy. Lordowie przeciwstawiają się swym władcom, którzy starają się utrzymać kontrolę nad swoimi królestwami. Papież nawołuje do krucjat w celu obrony wpływów chrześcijaństwa w Ziemi Świętej, a jednocześnie sam chce utrzymać kontrolę nad inwestyturą biskupów i związanymi z tym bogactwami. Jest to idealny czas dla ambitnych jednostek. Poszerzaj swoje terytoria i zadbaj o bezpieczną przyszłość swojej dynastii. Musisz gromadzić bogactwa, mianować wasali, niszczyć zdrajców i heretyków, ustanawiać prawo i utrzymywać kontakty z setkami hierarchów kościelnych i szlachciców, z których każdy kieruje się własnymi celami. Spiski, walka o nowe ziemie, rozbudowana polityka i dyplomacja to tylko niektóre z elementów Crusader Kings II, które zapewnią fanom wiele godzin rozrywki.

 

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Stworzony przy współpracy z Middle-Earth Enterprises, Władca Pierścieni: Wojna na Północy łączy oryginalne elementy fabuły z dobrze znanymi wątkami z arcydzieła J.R.R. Tolkiena. Przełamując dotychczasowy schemat gier RPG osadzonych w realiach Śródziemia, Władca Pierścieni: Wojna na Północy wprowadza innowacyjny system rozgrywki kooperacyjnej dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc własną drużynę walczą z siłami Saurona na Północy.

W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości tworzenia postaci i kierowania jej rozwojem, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności.

 

Victoria II: Złota edycja

Victoria II to rozbudowana gra strategiczna i następca bardzo dobrze ocenianej gry „Victoria: Imperium słońca”. Ta niezwykle złożona symulacja polityczna pozwala przejąć stery rządów większości państw epoki. Mamy możliwość pokierować losem aż 200 państw na przestrzeni 100 lat począwszy od 1835 roku. Do dyspozycji graczy oddano system gospodarczy z ponad 50 różnymi rodzajami dóbr i mnóstwem wytwarzających je fabryk, symulujący zarówno okres industrializacji jak i pre-industrializacji. Gra oferuje również zaawansowany system rozwoju technologicznego z tysiącem wynalazków do odkrycia, a także możliwość automatycznego zarządzania różnymi elementami rozgrywki, takimi jak handel i populacja. Złota edycja oprócz podstawowej wersji gry zawiera również dodatek Victoria II: Wojna secesyjna.

Edycja zawiera:

 • Victoria II wydanie podstawowe
 • Dodatkek Victoria II: Wojna secesyjna

8 NOWYCH TYTUŁÓW OD DZIŚ W SERII POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Alan Wake, Deus Ex – Bunt Ludzkości, Europa Universalis III Złota Edycja, F.3.A.R., Race Injection, Risen, S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci, Tomb Raider: Ultimate Edition

premiera--04-2013

Warszawa, 15.03.2013Cenega – Cenega z przyjemnością informuje, że Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została dziś wzbogacona aż o 8 nowych tytułów!

Tomb Raider – Ultimate Edition
Ta niesamowita kompilacja zawiera gry z serii Tomb Raider dostępne na polskim rynku które ukazały się przed premiera najnowszej części, łącznie z Tomb Raider Underworld i Tomb Raider Anniversary! Zobacz jak rozwijała się postać najsławniejszej archeolog świata. Przeżyj z nią największe przygody na lądzie, morzu i w powietrzu… odkryj tajemnice i eksploruj nieznane!

Alan Wake
Gra Alan Wake, stworzona przez studio Remedy, autorów serii Max Payne, to niezwykłe połączenie gry akcji z widokiem z trzeciej osoby z pełnym napięcia psychologicznym thrillerem. Jej głównym bohaterem jest Alan Wake, znany pisarz bestsellerów, który wraz ze swoją żoną udaje się na wakacje, by szukać inspiracji. Wkrótce jednak żona Alana znika, a on sam odkrywa, że miasteczko, w którym się zatrzymali bardzo przypomina miejsce z jego ostatniej książki.

Deus Ex – Bunt Ludzkości
W Deus Ex: Human Revolution wcielasz się w Adama Jensena, byłego specjalistę ze SWAT-u, wybranego, by dopilnował bezpieczeństwa awangardowych firm biotechnologicznych. Gdy zostajesz ciężko ranny podczas ataku, jesteś zmuszony do przyjęcia mechanicznych ulepszeń i prędko orientujesz się, że ścigasz cienie po całym świecie, nigdy nie wiedząc, komu możesz zaufać. W czasach, gdy osiągnięcia nauki zmieniają atletów, żołnierzy i szpiegów w istoty nadludzkie, komuś bardzo zależy na tym, by ewolucja ludzkości podążyła jedną konkretną ścieżką.

Europa Universalis III Złota Edycja
Odkrywaj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje państwo stało się poważnym graczem na mapie politycznej świata. W trzeciej części tej niezwykłej gry strategicznej czeka na Ciebie jeszcze więcej opcji, zagrywek taktycznych i strategicznych, możliwości rozwoju oraz znacznie usprawniony interfejs, który pozwoli doskonale bawić się nawet początkującym graczom.

F.3.A.R
F.3.A.R. to kolejna odsłona popularnego cyklu gier FPS, stanowiących połączenie elementów horroru z czystą akcją. Ponownie zmierzymy się z głównym czarnym charakterem całego cyklu, czyli Almą, która pałając żądzą zemsty, chce zniszczyć cały gatunek ludzki. Tym razem jej synowie – Point Man i Paxton Fettel – wprowadzą tryb różnorodnej kooperacji, umożliwiając graczom wyraźnie różniące się zdolności, które wpłyną na sposób rozgrywki i gry partnera z trybu kooperacji.

Race Injection
RACE Injection to przygotowane z myślą o fanach wydanie kompletne symulatora, zawierające 38 unikatowych, licencjonowanych modeli aut w 13 różnych klasach. Gra oferuje 31 rozsianych po całym świecie torów w ponad 40 konfiguracjach, w tym po raz pierwszy w historii symulatorów wyścigów polski tor Poznań. To wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów motoryzacji – przed wzięciem udziału w prawdziwym wyścigu organizowanym na torze Poznań, można odbyć wielogodzinną sesję treningową i szczegółowo poznać jego topografię!

Risen
Risen to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, wprost kipiącej od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę. Przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone przez szereg ciekawych postaci. Będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych.

S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci
Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach mających miejsce po zakończeniu S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Po odkryciu ścieżki do centrum Zony, rząd postanawia uruchomić operację „Fairway”, by przejąć kontrolę nad CNPP. Pomimo dobrze przygotowanej akcji, operacja kończy się niepowodzeniem. Większość z wysłanych helikopterów rozbija się. W celu zbadania przyczyn niepowodzenia akcji „Fairway” w obszar Zony wysłana zostaje Ukraińska Agencja Ochrony z agentem Alexandrem Degtyarevem (graczem) na czele.

Gry dostępne są w sklepie: Muve.pl.

NOWE TYTUŁY W POMARAŃCZOWEJ KOLEKCJI KLASYKI – DZIŚ PREMIERA!

Pierwsza Liga Gier

Warszawa, 10.08.2012Cenega Cenega z wielką przyjemnością informuje, że już 17 sierpnia 2012 oferta Pomarańczowej Kolekcji Klasyki poszerzy się aż o pięć nowych tytułów! Wszystkie gry dostępne będą w polskiej wersji językowej. Wśród nowości znajdą się takie hity jak:

Just Cause 2 – sequel dynamicznej gry akcji z jeszcze lepszą grafiką. Grę cechuje duży realizm mający odzwierciedlenie w bujnym i różnorodnym klimacie, zmiennych warunkach pogodowych, fizyce pojazdów. Swoboda podejmowania decyzji wyzwala wielowątkowe, dwuznaczne sytuacje zmieniające w każdej chwili bieg akcji, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę. Wejdź w skórę prawdziwego komandosa i przedzieraj się przez morderczą dżunglę, skacz ze spadochronu, wspinaj się na ośnieżone szczyty, walcz i likwiduj wrogów bez najmniejszego mrugnięcia okiem. Zagraj w Just Cause 2 i sprawdź czy raj może być piekłem?

Lost Planet 2 – akcja rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. W tym czasie miejsce akcji zmieniło się diametralnie. Po sukcesie aktywności terraformacyjnych pokrywa lodowa planety zaczęła topnieć, ustępując miejsca tropikalnym dżunglom i innym środowiskom. Gracze będą prowadzić swoich bohaterów przez różne wątki fabuły tworzące prawdziwie unikalne wrażenia.

Dzięki przedstawieniu akcji z perspektyw różnych miejsc i bohaterów doświadczenie płynące z gry będzie tak głębokie, jak nigdy dotąd! Gra zapewnia również niezapomniane przeżycia dzięki zaimplementowaniu w trybie kampanii możliwości kooperacji z czterema graczami! Polowanie na akridy będzie dzięki temu jeszcze bardziej intensywne i pełne taktycznych wyzwań przy dowodzeniu przyjaciółmi. Warto się przygotować, bo tak wielkich przeciwników w grach wideo jeszcze nie było!

Majesty Antologia – Kompletne wydanie pełnej magii i humoru gry strategicznej. W Ardanii, w której rozgrywa się akcja Majesty 2, to co fantastyczne i nadprzyrodzone jest w pełni normalne i rzeczywiste. Świat ten po brzegi zaludniony jest smokami, magami, ogrami oraz istotami wszelkiej innej maści rodem z powieści fantasy. Niestety w tak niebezpiecznym miejscu niezwykle trudno o pokój. To właśnie przed graczem stoi zadanie zaprowadzenia w Ardanii silnych rządów i upragnionego przez jej mieszkańców pokoju. Dzięki wszechobecnemu humorowi klimat gry jest lekki i całkowicie odmienny niż w innych grach fantasy. Natomiast wartka akcja oraz połączenie elementów RTS i RPG sprawiają, że Majesty jak i jej druga część zapewnią każdemu wspaniałą rozrywkę na długie godziny.

Men of War: Oddział Szturmowy – dalszy ciąg gorąco przyjętej w Polsce serii strategii czasu rzeczywistego – Men of War. Kolejną grę z tej świetnej serii cechuje zupełnie nowy tryb kooperacyjny multiplayer, w którym dostępne jest pięć grywalnych nacji (Rosja, Niemcy, USA, Zjednoczone Królestwo i po raz pierwszy w Men of War – Japonia!) oraz większy realizm i niezliczona ilość nowych broni. Gra dostarczy zarówno fanom serii jak i nowym graczom niesamowity poziom rozrywki i wprowadzi w świat dramatycznych wydarzeń II Wojny Światowej.

rFactor – Dzięki nowemu silnikowi isiMotor 2.0, dynamika i realizm jazdy w grze są naprawdę niepowtarzalne. rFactor to klasyczne wyścigi torowe ze świetną grafiką i doskonałym dźwiękiem – to marzenie każdego fana prędkości! Dzięki niezwykłej elastyczności programu, fani gry z całego świata tworzą własne modyfikacje, kluby wyścigowe i wymieniają się spostrzeżeniami dotyczącymi gry. Dołącz do nich! Życzymy przyjemnej jazdy!

Gry dostępne są w sklepie: Muve.pl.

NOWE TYTUŁY W POMARAŃCZOWEJ KOLEKCJI KLASYKI – DZIŚ PREMIERA!

Pierwsza Liga Gier

Warszawa, 13.04.2012Cenega z wielką przyjemnością informuje, że już dziś dostępne są cztery nowe tytuły w serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. Są to:

Heroes over Europe – Tytuł wysoko podnosi poprzeczkę dla gier z grupy symulatorów walk powietrznych, wprowadzając: „Ace Kill” – walkę powietrzną w krótkim dystansie, 4 tryby online umożliwiające grę nawet 16 użytkownikom, a także flotę powietrzną, którą gracz może dostosować do swoich potrzeb. Od strony wizualnej twórcy gry nie poszli na żadne ustępstwa – znajdziemy tu wierne odwzorowanie krajobrazów Londynu, Berlina i francuskich Alp oraz ultrarealistyczne obrazy wojenne z czasów, w których toczy się akcja gry.

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover – Weź udział w wydarzeniach będących punktem zwrotnym II wojny światowej. Przeżyj pierwsze w dziejach świata podniebne starcie, podczas którego szale zwycięstwa przechylały się wielokrotnie. Zostań jednym z Nielicznych i rzuć wyzwanie niemieckiemu lotnictwu. Zostań bohaterem wydarzeń, które odtworzono na podstawie opowieści prawdziwych pilotów. Ciesz się fotorealizmem niezliczonej ilości pojazdów naziemnych, budynków oraz elementów środowiskowych szczegółowo odwzorowanych zgodnie z realiami Europy początku lat czterdziestych.

Prince of Persia Zapomniane Piaski – Książę udaje się z towarzyską wizytą do swego brata, władającego sąsiednim królestwem. Tam jednak spotyka go przykra niespodzianka, bo zamek oblegają wrogie wojska. Aby uratować rodzinę przed zagładą, używa mocy Piasków. W tym miejscu zaczyna się przygoda, a w jej toku bohater pozna ciężar bycia przywódcą oraz odkryje, że wielka moc ma też olbrzymi koszt. Wśród mocy bohatera pojawią się umiejętności wpływania na siły natury. Będzie to cenna moc w połączeniu ze znaną z poprzednich odsłon możliwością panowania nad czasem. Gra zbudowana jest na zmodyfikowanym silniku Anvil i według zapowiedzi ma zapewnić filmowe przeżycia podczas zabawy. Olbrzymie lokacje mają wystawić umiejętności gracza na próbę, pojawią się też rozbudowane sekwencje walki z wieloma przeciwnikami.

R.U.S.E. – Jako dowódca wojsk lądowych doświadczysz najbardziej innowacyjnego systemu zarządzania armią w historii gier RTS. Dzięki silnikowi graficznemu IRISZOOM mapy, na których toczą się bitwy, są nawet do 100 razy większe niż w innych grach strategicznych. Ponadto, przy użyciu funkcji Zoom gracz może dowodzić wojskami z poziomu żołnierza lub obserwować ogromny obszar działań z widoku satelitarnego. R.U.S.E. zrywa z popularnym dotąd ciemnym i ponurym przedstawieniem frontów II Wojny Światowej – tym razem walki toczą się pod bezchmurnym niebem, na krystalicznie przejrzystych i jasnych terenach stworzonych z zachwycającą artystyczną precyzją.

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
 • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
 • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.
 • Atrakcyjna cena.

Gry dostępne są w sklepie: Muve.pl.

NOWE TYTUŁY W POMARAŃCZOWEJ KOLEKCJI KLASYKI JUŻ OD 20 KWIETNIA!

Pierwsza liga gier poszerza się o nowe tytuły!

Warszawa, 29.03.2011 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 20 kwietnia do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią zupełnie nowe tytuły. Dziś ujawniamy pierwszy z nich, Batman Arkham Asylum!

Batman: Arkham Asylum to dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC – Mrocznego Rycerza! Z ulic Gotham City trafisz wprost do tajemniczych podziemii miasta, gdzie mieści się połączony z więzieniem szpital dla obłąkanych – Arkham Asylum! Znany ze swej arogancji i sprytu Joker zastawia tam na Ciebie pułapkę. Czy uda Ci się schwytać Jokera i przetrwać starcie z rzezimieszkami, którzy przez Ciebie znaleźli się w lochach? Pingwin, Trujący Bluszcz, Zsasza… walka nie będzie łatwa, ale mając na wyposażeniu futurystyczne gadżety z ciemnych piwnic Bruce’a Wayne’a, na pewno będzie bardzo emocjonująca. Najlepsza gra akcji 2009 roku!

Zobacz trailer Batman: Arkham Asylum na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcji Klasyki na portalu Youtube.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Mafia, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów! Serię poleca dwutygodnik Komputer Świat.

Gra dostępna jest już w preorderze w sklepie Muve.pl.

NOWE GRY W POMARAŃCZOWEJ KOLEKCJI KLASYKI OD DZIŚ W SPRZEDAŻY!

Pierwsza liga gier poszerza się o King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka, Sacred 2, Hearts of Iron III, Devil May Cry 4 oraz Tomb Raider: Underworld!

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka to kontynuacja wielkiego hitu, w którym elementy RPG zostały w idealny sposób połączone z grą strategiczną. Tytuł pozwala nam wcielić się w rolę księżniczki Amelii, podróżującej po świecie Teany i poszukującej słynnego rycerza oraz swego mentora, Billa Gilberta. Nowy, potężny świat gry „King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka” jest pełen tajemnic i niebezpieczeństw. Księżniczka napotka na swej drodze straszliwe stworzenia, potwornych bossów i nową rasę, krwiożerczych jaszczuroludzi.

Zobacz trailer King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

Sacred 2 to z kolei doskonałe połączenie elementów akcji z bogactwem gatunku RPG. Tajemnicze źródło energii rozchodzi się po krainach Ankarii. W ślad za nim podążają mutacje i przerażenie. Świat ogarnął chaos i tylko bohaterowie mogą zdecydować o losach świata. Pora, by bohaterowie wybrali swe przeznaczenie. Wybierz, czy staniesz po stronie Światła czy Cienia…

Zobacz trailer Sacred 2 na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

W Hearts of Iron 3 czas objąć przywództwo i poprowadzić swój kraj przez II wojnę światową. Hearts of Iron III pozwala Ci dowodzić na każdym froncie i każdym państwem, oddając do Twojej dyspozycji wiele interesujących scenariuszy. Poprowadź swój kraj ku chwale w latach 1936-1948: zadecyduj o losach wojny na polach bitew, w fabrykach i przy stołach negocjacyjnych w najbardziej szczegółowej grze o II wojnie światowej.

Zobacz trailer Hearts of Iron III na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

Obudź drzemiącego w sobie diabła w Devil May Cry 4! To dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Wciel się w Nero, który rozprawia się z przeciwnikami z piekła rodem! Chwyć w dłonie ogromny miecz lub dwulufowy rewolwer, a w krytycznych sytuacjach walcz Ramieniem Diabła! Mnóstwo efektów specjalnych, wspaniałe lokacje, perfekcyjna animacja i gra świateł to wszystko czeka na Ciebie w tej superprodukcji twórców Resident Evil®4!

Zobacz trailer Devil May Cry 4 na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

W Tomb Raider Underworld wyruszysz w niebezpieczną wyprawę dookoła świata, aby poznać tajemnicę pradawnej potęgi. Jej uwolnienie grozi zagładą całej ludzkości. Poznaj nowy wymiar wyzwań i wyborów, jakie czekają cię podczas tej zrealizowanej z niezwykłym rozmachem przygody. Przeszukaj wszystko. Niech nic cię nie zatrzyma!

Zobacz trailer Tomb Raider Underworld na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Mafia, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów! Serię poleca dwutygodnik Komputer Świat.

NOWE TYTUŁY W POMARAŃCZOWEJ KOLEKCJI KLASYKI JUŻ 28 STYCZNIA!

Pierwsza liga gier poszerza się o nowe tytuły!

Warszawa, 12.01.2011 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 28 stycznia do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafi pięć zupełnie nowych tytułów. Dziś prezentujemy pierwsze z nich, King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka oraz Sacred 2!

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka to kontynuacja wielkiego hitu, w którym elementy RPG zostały w idealny sposób połączone z grą strategiczną. Tytuł pozwala nam wcielić się w rolę księżniczki Amelii, podróżującej po świecie Teany i poszukującej słynnego rycerza oraz swego mentora, Billa Gilberta. Nowy, potężny świat gry „King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka” jest pełen tajemnic i niebezpieczeństw. Księżniczka napotka na swej drodze straszliwe stworzenia, potwornych bossów i nową rasę, krwiożerczych jaszczuroludzi.

Zobacz trailer King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

Sacred 2 to z kolei doskonałe połączenie elementów akcji z bogactwem gatunku RPG. Tajemnicze źródło energii rozchodzi się po krainach Ankarii. W ślad za nim podążają mutacje i przerażenie. Świat ogarnął chaos i tylko bohaterowie mogą zdecydować o losach świata. Pora, by bohaterowie wybrali swe przeznaczenie. Wybierz, czy staniesz po stronie Światła czy Cienia…

Zobacz trailer Sacred 2 na oficjalnym kanale serii na portalu Youtube.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Mafia, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów! Serię poleca dwutygodnik Komputer Świat.

KOMPUTER ŚWIAT OBEJMUJE PATRONAT NAD SERIĄ POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI

Najpopularniejszy dwutygodnik o tematyce komputerowej poleca serię gier komputerowych Pomarańczowa Kolekcja Klasyki

Warszawa, 11.01.2011 – Cenega, wydawca Pomarańczowej Kolekcji Klasyki, najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce informuje, że patronat nad serią objął najpopularniejszy dwutygodnik komputerowy, Komputer Świat.

Komputer Świat – dwutygodnik o tematyce komputerowej – stanowi źródło najpełniejszej wiedzy na temat szeroko rozumianej techniki: komputerów, telefonii komórkowej, Internetu, aparatów fotograficznych, i sprzętu audio-wideo. Czytelnicy znajdą w magazynie informacje o rynkowych nowościach, opinie ekspertów, testy sprzętu komputerowego i oprogramowania, a także fachowe porady i wskazówki do popularnych aplikacji.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Mafia, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

NOWE POMARAŃCZOWE TOWARY JUŻ ZA TYDZIEŃ!

4 nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki, najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce, w sprzedaży już od 12 listopada!

Warszawa, 4.11.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki informuje, że już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafią cztery nowe tytuły: Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy, Brothers in Arms: Hell’s Highway, EndWar oraz Splinter Cell: Double Agent.

Splinter Cell: Double Agent to gra, w której powraca słynny as wywiadu, Sam Fiszej. Jeszcze nigdy nie mierzył się z takim zagrożeniem – aby zapobiec atakom, musi zinfiltrować złowrogą grupę terrorystyczną od środka. Po raz pierwszy w historii serii masz okazję poczuć napięcie i dylematy związane z pracą podwójnego agenta. W trakcie swoich działań w amerykańskiej bazie terrorystów musisz dokładnie rozważać konsekwencje swoich czynów. Zabijając zbyt wielu kryminalistów, odkryjesz się. Wahając się zbyt długo, rzucasz na szalę miliony niewinnych istnień. Zrób wszystko, aby wykonać cele misji, ale pamiętaj, że musisz jeszcze sam ujść z życiem. Zobacz trailer na kanale YouTube Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy to z kolei strategia czasu rzeczywistego, która zabierze nas w podróż do świata magii, gdzie wprost roi się od wielkich zamków, odważnych rycerzy, latających smoków i przeróżnych stworów. Jako praworządny władca Ardanii będziemy mieli za zadanie dbać o swoich podwładnych oraz trzymać pieczę nad rozwojem królestwa. Rozbudowa infrastruktury, rekrutacja walecznych bohaterów, gromadzenie zasobów pozwoli nam przemienić nasze królestwo w potężne imperium. Zatrudnieni przez nas bohaterowie, jako istoty obdarzone wolną wolą będą realizowali nasze cele w oparciu o swoją własną moralność, charakter i hierarchię potrzeb. Tak jak poprzednia część tak i ta rozśmieszy nas do rozpuku! Zobacz trailer na kanale YouTube Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Gry z serii Brothers in Arms to jedne z najlepszych, taktycznych gier akcji, umieszczonych w realiach drugiej wojny światowej. Brothers in Arms: Hell’s Highway gwarantuje niepowtarzalny realizm, interesująca fabuła i pełne dynamiki bitwy, które mogliśmy oglądać w pierwszych dwóch odsłonach serii, na długo pozostały w pamięci graczy. Teraz przyszedł czas na Brothers in Arms: Hell’s Highway. Doskonała grafika w wysokiej rozdzielczości, dopracowany dźwięk, nowe opcje rozgrywki i całkowicie przebudowany tryb gry wieloosobowej oznaczają, że Brothers in Arms: Hell’s Highway staje się niezapomnianym przeżyciem w samym środku chaosu drugiej wojny światowej. Zobacz trailer na kanale YouTube Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

End War przedstawia nam świat z niedalekiej przyszłości. Jest rok 2020, a na ziemi kończą się zasoby naturalne. Narastają tarcia pomiędzy USA, Europą i Rosją – wkrótce może dojść do wybuchu wojny. Jedna iskra może wywołać konflikt, który zniszczy całą ludzkość. EndWar pozwala graczowi wziąć udział w epickiej strategii i zmienić na zawsze kształt geopolityczny świata. Rozpoznawalną cechą gry jest możliwość rozgrywki dowodząc za pomocą głosu (wymaga kompatybilnych słuchawek i mikrofonu). Wydawaj wojskom rozkazy niczym prawdziwy generał! Zobacz trailer na kanale YouTube Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Już dziś powyższe tytuły można zamówić na sklep.cenega.pl.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

CZTERY NOWE POMARAŃCZOWE TOWARY OD DZIŚ W SKLEPACH!

King’s Bounty: Legenda, Street Fighter IV, Bionic Commando oraz Hitman: Kwadrologia w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki!

Warszawa, 17.09.2010 – Cenega, wydawca Pomarańczowej Kolekcji Klasyki, najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce informuje, że od dziś w sprzedaży znajdują się cztery nowe tytuły: King’s Bounty: Legenda, Bionic Commando, Street Fighter IV oraz Hitman: Kwadrologia.

King’s Bounty: Legenda powraca w całkowicie nowej odsłonie! To niesamowicie rozbudowany tytuł, który łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Zabawa w grze podzielona została na dwa tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów. Świat gry został niesamowicie dopracowany graficznie i jest bardzo efektowny, barwny i rozległy. King’s Bounty: Legenda to prawdziwa uczta dla tych, którzy kochają gry fantasy!

Bionic Commando to emocjonująca gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. Wciel się w Nathana Spencera, recydywistę działającego na zlecenie rządu. Dzięki biotycznemu ramieniu Nathan w odpowiedni sposób rozprawi się z terrorystami, którzy zagrażają całemu światu. Bionic Commando to maksymalna dawka adrenaliny w świetnej oprawie audiowizualnej!

Street Figher IV to powrót bijatyki numer 1 w oszałamiającej grafice 3D w klasycznym trybie rozgrywki jeden na jednego! Twórcy na nowo zdefiniowali gatunek komputerowych bijatyk. Gra pod względem rozgrywki pozostaje wierna legendarnym poprzedniczkom, jednak tła i postacie zostały wykonane w nowej, doskonałej jakości. W grze znajdzie się 20 dobrze znanych graczom postaci, a także 5 zupełnie nowych fighterów. Pojedynki można toczyć zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w grze wieloosobowej.

Hitman: Kwadrologia to wszystkie, cztery części gier o losach najsłynniejszego płatnego zabójcy gier komputerowych. Witaj w świecie pełnym przestępstw, grzechu, chciwości i brudnych pieniędzy. Twój kryptonim to Agent 47. Będziesz walczył z najgroźniejszymi przeciwnikami oraz wykonywał zlecenia, które uczynią cię bezlitosną i przerażająco skuteczną maszyną do eliminowania niewygodnych ludzi. Poczuj mroczny klimat przestępczego światka, wykorzystuj specjalistyczną śmiercionośną broń, wykaż się sprytem przy zleceniach oraz nie zapomnij zatrzeć za sobą wszystkich śladów. Ktoś może czekać na Twój błąd!

Zwiastun każdej gry dostępny jest na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

NOWE POMARAŃCZOWE TOWARY JUŻ 17 WRZEŚNIA!

Hitman: Kwadrologia w najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce!

Warszawa, 08.09.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki przypomina, że już 17 września do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce trafią cztery zupełnie nowe tytuły. Po ogłoszonych już King’s Bounty: Legenda, Bionic Commando i Street Fighter IV dziś pora ogłosić ostatnią nowość! Jest nią Hitman: Kwadrologia, pełne wydania wszystkich części o płatnym zabójcy w jednym pudełku, i do tego w tak niewiarygodnej cenie!

Hitman: Kwadrologia to wszystkie, cztery części gier o losach najsłynniejszego płatnego zabójcy gier komputerowych. Witaj w świecie pełnym przestępstw, grzechu, chciwości i brudnych pieniędzy. Twój kryptonim to Agent 47. Będziesz walczył z najgroźniejszymi przeciwnikami oraz wykonywał zlecenia, które uczynią cię bezlitosną i przerażająco skuteczną maszyną do eliminowania niewygodnych ludzi. Poczuj mroczny klimat przestępczego światka, wykorzystuj specjalistyczną śmiercionośną broń, wykaż się sprytem przy zleceniach oraz nie zapomnij zatrzeć za sobą wszystkich śladów. Ktoś może czekać na Twój błąd!

Cechy gry:
• W tym wyjątkowym wydaniu znajdziesz wszystkie tytuły kultowej serii Hitman: Kryptonim 47, Cichy Zabójca, Kontrakty i Krwawa Forsa!
• Wykaż się wyrafinowanym sprytem, zachowaj zimną krew, atakuj z ukrycia i unikaj wykrycia – im „czystsza” akcja, tym większa forsa wyląduje na Twoim koncie.
• Daj się porwać klimatycznej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez wielokrotnie nagradzanego kompozytora Jespera Kyda!
• Sprawdź każdą z ponad 30 ekskluzywnych broni – od palnej broni automatycznej, poprzez kije bilardowe, pogrzebacze, łuki i miecze, aż po kultową strunę fortepianową!
• Bądź ostrożny! Rewelacyjny moduł sztucznej inteligencji przeciwników sprawia, że każda misja to prawdziwa przygoda i niepowtarzalne wyzwanie.

Zwiastuny poszczególnych części gry Hitman: Kwadrologia można obejrzeć na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

Gra dostępna w preorderze na stronie http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1317.

NOWE POMARAŃCZOWE TOWARY JUŻ 17 WRZEŚNIA!

Street Fighter IV dołącza do wrześniowej ofensywy najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce

Warszawa, 07.09.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 17 września do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią cztery zupełnie nowe tytuły. Po niedawno ogłoszonych King’s Bounty: Legenda i Bionic Commando dziś przyszedł czas na króla bijatyk Street Fighter IV!

Street Figher IV to powrót bijatyki numer 1 w oszałamiającej grafice 3D w klasycznym trybie rozgrywki jeden na jednego! Twórcy na nowo zdefiniowali gatunek komputerowych bijatyk. Gra pod względem rozgrywki pozostaje wierna legendarnym poprzedniczkom, jednak tła i postacie zostały wykonane w nowej, doskonałej jakości. W grze znajdzie się 20 dobrze znanych graczom postaci, a także 5 zupełnie nowych fighterów. Pojedynki można toczyć zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w grze wieloosobowej.

Cechy gry:
• Zmierz się z 25 przeciwnikami w wielu wymagających trybach gry
• Walcz w sieci z przyjaciółmi i rywalami z całego świata
• Wykorzystaj znane ciosy specjalne, opanuj zupełnie nowe ataki i ultra combosy
• Rozgrywka znana z legendarnej serii, wzbogacona o nowoczesne rozwiązania
• Niesamowita animacja walk i combosów
• Walcz w sieci z przyjaciółmi i rywalami z całego świata

Zwiastun gry można obejrzeć na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube lub bezpośrednio na tej stronie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

Gra dostępna w preorderze na stronie http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1317.

NOWE POMARAŃCZOWE TOWARY JUŻ 17 WRZEŚNIA!

Cenega przedstawia drugi z nowych tytułów w najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce

Warszawa, 06.09.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 17 września do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią cztery zupełnie nowe tytuły. Po ogłoszonym w piątek King’s Bounty: Legenda dziś prezentujemy drugi z nich: Bionic Commando!

Bionic Commando to emocjonująca gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. Wciel się w Nathana Spencera, recydywistę działającego na zlecenie rządu. Dzięki biotycznemu ramieniu Nathan w odpowiedni sposób rozprawi się z terrorystami, którzy zagrażają całemu światu. Bionic Commando to maksymalna dawka adrenaliny w świetnej oprawie audiowizualnej!

Cechy gry:
• Kultowa gra w nowej odsłonie
• Korzystaj z niszczycielskiego arsenału i siej spustoszenie za pomocą obiektów w otoczeniu
• Poruszaj się po rozległych lokacjach i skacz z drapaczy chmur
• Zaawansowany system combosów i ewolucji
• Doskonała oprawa grafi czna, wykorzystująca najnowocześniejsze efekty graficzne
• Dynamiczna i emocjonująca walka z wykorzystaniem mechanicznego ramienia
• Walcz w trybie gry dla wielu osób!

Zwiastun gry można obejrzeć na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube lub bezpośrednio na tej stronie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

Gra dostępna w preorderze na stronie http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1317.

NOWE POMARAŃCZOWE TOWARY JUŻ 17 WRZEŚNIA!

Cenega przedstawia pierwszy z nowych tytułów w najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce

Warszawa, 03.09.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 17 września do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią cztery zupełnie nowe tytuły. Dziś prezentujemy pierwszy z nich, King’s Bounty: Legenda!

King’s Bounty: Legenda powraca w całkowicie nowej odsłonie! To niesamowicie rozbudowany tytuł, który łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Zabawa w grze podzielona została na dwa tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów. Świat gry został niesamowicie dopracowany graficznie i jest bardzo efektowny, barwny i rozległy. King’s Bounty: Legenda to prawdziwa uczta dla tych, którzy kochają gry fantasy!

Cechy gry: • Pierwowzór serii Heroes of Might and Magic!
• Doskonały system prowadzenia rozgrywki – zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
• Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
• Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
• Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu.

Zwiastun gry można obejrzeć na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube lub bezpośrednio na tej stronie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

Gra dostępna w preorderze na stronie http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1317.

Nowe oznaczenia Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Cenega Poland wprowadza oznaczenia gatunków w swojej serii!

Warszawa, 14 maja 2010 – Firma Cenega Poland zaprezentowała nowe oznaczenia gatunków na pudełkach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Począwszy od nadchodzącej premiery gry Prince of Persia: Dwa Trony (21 maja) oraz wraz ze wszystkimi doprodukcjami gier z serii, na froncie pudełek oraz przy opisie tytułu z tyłu pudełka, pojawią się różnokolorowe paski z nazwami gatunku: Akcja, RPG/Fabuła, Wyścigi, Symulacja, Strategia i Strzelanka. Oznaczenie gatunkowe ma pomóc w wyborze odpowiedniej gry nowym klientom.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.

Prince of Persia: Dwa Trony w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki!

Jedna z najlepszych części bestsellerowej sagi w sprzedaży już od 21 maja!

Warszawa, 07.05.2010 – W związku ze zbliżającą się kinową premierą filmu Prince of Persia: Piaski Czasu, Cenega Poland z przyjemnością informuje, że równocześnie z tym wydarzeniem, do sklepów w całej Polsce trafi gra Prince of Persia: Dwa Trony! Gra w polskiej wersji językowej pojawi się w sugerowanej dla całej serii cenie 29,99 złotych. Wydanie tego tytułu w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki to gwarancja niskiej ceny i najwyższej jakości!

Przy okazji tej informacji, Cenega Poland zaprezentowała nowe oznaczenie gatunków na pudełkach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Nazwy poszczególnych gatunków zaczną pojawiać się na wszystkich nowościach i doprodukcjach serii począwszy właśnie od Prince of Persia: Dwa Trony. Szczegóły dotyczące tych oznaczeń podamy wkrótce.

W Prince of Persia: Dwa Trony tytułowy książę zastaje rodzinne strony toczone przez wojnę, a jego własnych dworzan – zwróconych przeciwko niemu. Książę zostaje schwytany, a jego ukochana uwalnia moc Piasków Czasu, aby go ratować. Samotny na ulicach miasta i ścigany jako zbieg, książę wkrótce odkrywa, że jego dawne boje spowodowały narodzenie się zabójczego Mrocznego Księcia, którego moc chce nim zawładnąć…

• Graj jako Książe Persji lub jego mroczny odpowiednik – każdy z nich zaoferuje Ci inny styl walki i prowadzenia rozgrywki,
• Zdefiniuj swój styl walki – atakuj frontalnie, atakuj z zaskoczenia, atakuj mieczem, sztyletem lub dwoma łańcuchami,
• Korzystaj z niesamowitych mocy i umiejętności bohaterów – spowolnienie, zatrzymanie lub cofnięcie czasu, akrobatyczne skoki, bieganie po ścianach i wiele, wiele innych!
• Polska wersja językowa, uznana przez Wirtualną Polskę za lokalizację roku 2006!

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.

W planie wydawniczym Cenega Poland nowe pomarańczowe towary!

Resident Evil 4, Battlestations Pacific oraz FarCry w najpopularniejszej serii firmy Cenega Poland

Warszawa, 12.04.2010 – Cenega Poland z przyjemnością przedstawia kolejne nowości, które już 16 kwietnia trafią do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki: Resident Evil 4, Battlestations Pacific oraz FarCry!

Resident Evil 4 – Nowy film z serii Resident Evil zmierza do kin, a do Kolekcji Klasyki nareszcie trafia jeden z najlepszych horrorów akcji! Leon S. Kennedy jako jeden z nielicznych przeżył atak zombie w Raccoon City. Teraz musi uratować uprowadzoną córkę prezydenta USA. Leon będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikami, którzy są szybsi, sprytniejsi, inteligentniejsi i straszniejsi, niż kiedykolwiek. W serii PKK Resident Evil 4 zostanie wydany z najnowszą poprawką 1.10 oraz wzbogacony o dodatek oferujący 6 godzin dodatkowej rozrywki! Resident Evil 4 to powrót kultowej serii – teraz jeszcze straszniejszej, niż kiedykolwiek!

Battlestations Pacific – Gra strategiczna, która umożliwia graczom zapoznanie się z największymi bitwami na Oceanie Spokojnym w trakcie walk II wojny światowej. Tytuł pozwala opowiedzieć się po dwóch stronach konfliktu. Grając armią Stanów Zjednoczonych, kampanie rozpoczyna się w trakcie bitwy o Midway. Stając po stronie Japonii, gracz zaczynie swoją przygodę dowodząc ofensywą na Pearl Harbor. W grze dostępnych jest 28 misji, oraz ponad 20 nowych jednostek morskich, lotniczych czy naziemnych.

FarCry – Jedna z najlepszych i najsłynniejszych strzelanek FPS, która zdobyła uznanie zarówno dzięki intensywnej akcji, jak i oryginalnej koncepcji miejsca akcji. Areną zmagań głównego bohatera jest tropikalna wyspa, oferująca przepiękne widoki. Prawdziwe wyzwanie sprawią też różnorodni przeciwnicy z doskonale zaimplementowaną sztuczną inteligencją. Obok tego tytułu nie może przejść obojętnie żaden fan strzelanek!

Wkrótce przedstawimy ostatnie tytuły, które pojawią się w najpopularniejszej serii wydawniczej firmy Cenega Poland już w najbliższy piątek, 16 kwietnia. Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.

Cenega Poland ujawnia nowe pomarańczowe tytuły!

Splinter Cell Trylogia, Chessmaster: Grandmaster Edition oraz Lara Croft Tomb Raider: Anniversary na dobry początek!

Warszawa, 07.04.2010 – Cenega Poland z przyjemnością ogłasza, że już 16 kwietnia do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafią zupełnie nowe tytuły: Splinter Cell Trylogia, Chessmaster: Grandmaster Edition oraz Lara Croft Tomb Raider: Anniversary! Kolejne gry, które trafią do serii przedstawimy już wkrótce.

Splinter Cell Trylogia - Ekskluzywny pakiet Tom Clancy’s Splinter Cell® Trylogia to prawdziwa gratka dla koneserów gier komputerowych i miłośników gier akcji. Splinter Cell® to jedna z najsłynniejszych serii gier akcji, w której powstanie aktywny wkład miał Tom Clancy, autor jednych z najlepszych thrillerów politycznych świata. Tom Clancy’s Splinter Cell® Trylogia zawiera aż trzy części tej wspaniałej serii: Splinter Cell, Splinter Cell Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell Chaos Theory. To kilkadziesiąt godzin zabawy, nawet na komputerach o słabszej konfiguracji, w najbardziej przystępnej cenie!

Chessmaster: Grandmaster Edition - Niesamowita gra komputerowa dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Rozwiń swoje umiejętności gry w szachy dzięki oryginalnym wskazówkom Josha Waitzkina, ośmiokrotnego szachowego mistrza USA! Dzięki fantastycznemu komentarzowi, gracz nie tylko uczy się podstaw szachów, ale również odkrywa własną drogę ku mistrzostwu. Szachy jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące!

Lara Croft Tomb Raider: Anniversary – Powrót do przygód najsłynniejszej archeolog świata, Lary Croft! Ikona popkultury obchodzi w tym roku 14 lat i z tej okazji do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafia doskonała gra zręcznościowa z tytułową Larą Craft w roli głównej. W tym remake’u klasycznej, pierwszej gry serii usprawniono silnik graficzny, a fabuła wraca do poszukiwań mitycznego artefaktu – Sciona. Gwarancja niezapomnianych przeżyć!

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.

Zamów już dziś nowe towary ubrane w pomarańcz!

Rusza preorder na nowe tytuły Pomarańczowej Kolekcji Klasyki: BioShock, Civilization IV: Colonization, GT Legends i X3 Konflikt Terrański!

Warszawa, 21.01.2010 – Cenega Poland z przyjemnością ogłasza, że już dziś ruszył preorder nowych towarów w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki: BioShock, Civilization IV: Colonization, GT Legends i X3: Konflikt Terrański!

Zamów: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=products&col=1

Nowe towary ubrane w pomarańcz!

Premiery z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki: BioShock, Civilization IV: Colonization, GT Legends i X3 Konflikt Terrański!

Warszawa, 20.01.2010 – Cenega Poland z przyjemnością ogłasza, że już wkrótce do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafią zupełnie nowe pomarańczowe towary: BioShock, Civilization IV: Colonization, GT Legends i X3: Konflikt Terrański!

BioShock - Kiedy Twój samolot rozbija się o lodowatą powierzchnię oceanu, pod wodą odkrywasz tajemnicze miasto Rapture, ukryte w morskiej toni. Stworzone z myślą o utopijnym społeczeństwie, złożonym z najlepszych naukowców, artystów i przemysłowców, teraz jest tylko groteskowym cieniem, pełnym przemocy i nieszczęścia. Po usłanym trupami Rapture poruszają się grupy poszukiwawcze – potężni wartownicy, strzegący bezpieczeństwa dziewczynek, które żerują na ciałach zmarłych w poszukiwaniu tajemniczej substancji. A genetycznie zmutowani mieszkańcy miasta atakują na każdym kroku… BioShock to prawdziwa rewolucja w gatunku strzelanek, która na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na FPSy. TO żyjące, unikatowe i nieprzewidywalne doznanie, jakiego jeszcze nie widziałeś na ekranie swojego monitora!

Civilization IV: Colonization - Gra opracowana przez ojca najpopularniejszej serii strategicznej wszechczasów – Sida Meiera – jest kontynuacją wielkiego i nieśmiertelnego przeboju z 1994 roku. Sid Meier’s Civilization IV: Colonization jest trzecią częścią wielokrotnie nagradzanej serii Civilization IV. Odświeżona oprawa klasycznej strategii została dopracowana do jak najlepszego wykorzystania silnika serii, gwarantując niezapomniane przeżycia w trakcie prowadzenia jednego z narodów europejskich w podboju i opanowaniu Nowego Świata. Gracz stanie przed wyzwaniem uwolnienia swojego ludu z opresji ojczystego kraju, odkrycia Nowego Świata, negocjowania, handlu oraz walki na drodze do władzy, wolności i niepodległości.

GT Legends - Złote czasy motoryzacji powracają w najlepszym wydaniu. GT Legends daje Ci niepowtarzalną okazję wsiąść do najwspanialszych samochodów z lat 60-tych i 70-tych. Okiełznaj moc gigantycznych silników, zobacz jak prowadzi się samochody z napędem na tylną oś. Sprawdź się z najlepszymi kierowcami, decyduj o ustawieniu każdego elementu w swoim aucie. GT Legends to gra firmy Sim Bin – twórców najlepszych i najbardziej realistycznych wyścigów samochodowych na komputery, czyli GTR i GTR 2!

X3: Konflikt Terrański to znakomity symulator umiejscowiony w przestrzeni kosmicznej. Jest to kulminacja trylogii, która zabierze Cię z powrotem do naszego Układu Słonecznego. Będziesz miał możliwość wcielenia się w jednego z wielu bohaterów z uniwersum X jak również w pilotów reprezentujących cywilizację Terran (siły ziemskie). W grze X3: Konflikt Terrański pozostawiono nam bardzo dużą swobodę działania. Można wykonywać misję powierzone nam przez NPC jak również zajmować się działaniami o podłożu ekonomicznym. Między innymi konstrukcją fabryk, stacji kosmicznych, zarządzaniem surowcami. Wszystko to urealnione jest dynamicznymi zmianami współczynników popytu i podaży.